8 myśli nt. „Dzyń, dzyń, dzyń…

 1. Świat Oli

  Rozbrajasz mnie 😉 . Bardzo ładnie wszystko dobierasz do swojego sklepiku .
  Domek i koniki są już dodane do mojej listy 🙂 .
  Skoro piszesz ,ze będą kolejne cudeńka , to poczekam jeszcze chwilkę , by chrapek było więcej hehehe……
  Uściski wielkie
  Aleksandra
  http://www.swiatoli.pl

  Odpowiedz
 2. Lidia Olszewska - homestaging

  Bardzo urocze dekoracje- widzę, że Twoje zainteresowania zahaczają o to, czym się zajmuję. Poszukuje osób, które chciałyby mnie czegoś nowego nauczyć, zainspirować – a zarazem z chęcią nauczą się czegoś nowego ode mnie. Specjalizuje się w homestagingu i o tym jest mój funpage, zapraszam.

  Odpowiedz
 3. Natalia

  Wielu ludzi buntuje się przed zbyt wczesnym wystawianiem ozdób świątecznych. Ja mam zupełnie inne zdanie, im wcześniej będziemy wyczekiwać święta, tym dłużej ten wspaniały nastrój potrwa w naszych domach i sercach. Dlatego uwielbiam wszystkie rodzaje ozdób i dekoracji. Zresztą Twoje też są przepiękne:)

  Odpowiedz
  1. LIVEBEAUTIFULLY Autor wpisu

   No niby prawda, ze ten okres udekorowanych pięknie domów na święta trwa zbyt krótko. I w zasadzie można przyjąć, że część z nich nie jest tylko typowo świąteczna, lecz jesienno-zimowa ;).

   Odpowiedz
 4. Wiola Marczak

  Moim zdaniem, jeżeli komuś podoba się wcześniejsze przyozdabianie domów i mieszkań to ma do tego święte prawo i nikomu nic do tego… inna sprawa jeśli chodzi o ozdoby zewnętrzne… z tymi moim zdaniem lepiej się wstrzymać mniej więcej do 10 grudnia…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.