BIAŁY +

Kolor biały to najjaśniejsza z barw i zajmuje szczególne miejsce w palecie barw.

Co widzisz jak zamkniesz oczy i pomyślisz o bieli? Niewinność, czystość, zimę, śnieg, wnętrza  skandynawskie oczywiście ;). Biały to taka kartka, którą można zapełnić, czym tylko się chce.

IMG_9982

IMG_0013

IMG_9992IMG_0024

Biały to kolor bardzo uniwersalny, baza do uzupełnienia go innymi kolorami. Słyszycie, jak mówi do Was – pozwólcie mi działać, dajcie mi wolność, a ja dobiorę do siebie kolory, dzięki którym będziecie czuć się najlepiej w danym momencie.

IMG_9947

IMG_9974IMG_9942

IMG_9962

Oczywiście sam też czuje się wyśmienicie. Działa uspokajająco, nie absorbuje naszej uwagi, pozwala się zrelaksować.

IMG_0057

O biel trzeba dbać, aby wciąż była piękna i czysta.

IMG_9944

A białe dodatki, dekoracje? One dopiero dają upust naszej wyobraźni 🙂

IMG_0066IMG_0039

IMG_0085IMG_0083

Miłego weekendu Wam życzę 🙂

 

 

10 myśli nt. „BIAŁY +

 1. Katarzyna Karońska

  Osoba, która prowadzi tego bloga ma niezawodny gust 🙂 Strasznie mi się podobają te wszystkie rzeczy. Ciekawa jestem, czy pasują one do biura? Dbam o szczegóły dlatego u mnie wszystko musi tworzyć całość. Czy jakbym miała białe dodatki i czarne meble to by pasowało? Myślałam o zakupie coś z fotele com i nie wiem, czy by współgrało z jasnymi dodatkami, które proponujecie? Z góry dziękuję za podpowiedź :).

  Odpowiedz
  1. LIVEBEAUTIFULLY Autor wpisu

   Zdecydowanie można wybrać sobie sporo rzeczy pasujących do biura. A czarny i biały to połączenie bardzo klasyczne, także bez wątpienia białe dodatki z czarnymi meblami będą wyglądały super 😉

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.